Szablon OceanWP jest na tyle uniwersalnym szablonem WordPress, że można na nim zbudować prawie wszystko: począwszy od zaawansowanej strony, landing page a skończywszy na blogu internetowym.

graphic-design

Demo importer

Za pomocą 1 kliknięcia wybierzesz demo, które chcesz zaimportować. W szybki i prosty sposób zostanie one zaimportowane na czystej instalacji WordPress.
visibility

Wizualny edytor

Przeciągnij i upuść za pomocą popularnego narzędzia do budowania stron Elementor, aby z łatwością utworzyć witrynę.
letter

Opcje szablonu

Dostosuj na żywo ustawienia szablonu: zmiana kolorów witryny, czcionek, szerokości, układu blogu, nagłówków, stopki i innych istotnych elementów.
puzzle

Elementy

Ponad 100 elementów do tworzenia stron, które można wykorzystać do tworzenia niestandardowych układów za pomocą kreatora.
idea-2

Dla Developerów

Wbudowane haki i filtry pomagają modyfikować prawie wszystko w szablonie. Pomoc, fora pomocowe i dokumentacja online rozszerzają możliwości szablonu.
settings

Dynamiczne layouty

Użyj funkcji dynamicznego szablonu, aby utworzyć niestandardowy układ dla dowolnego typu postu i przypisać go globalnie.

Gotowe do importu szablony DEMO

OceanWP posiada 13 darmowych i 51 płatnych,
gotowych do natychmiastowego importu, szablonów DEMO

Szablon OceanWP jest systematycznie rozwijany i aktualizowany. Standardowe funkcje szablonu, które nie są wystarczające dla użytkownika zawsze można rozszerzyć o dodatki dostępne na stronie OceanWP lub u innych producentów dodatków. Poniżej przedstawiamy kilka podtstawowych funkcji szablonu OceanWP.

Standardowo szablon posiada wbudowanych kilka podstawowych układów nagłówka: 

  • logo po lewej stronie, menu po prawej
  • logo po środku, menu po lewej i po prawej stronie,
  • menu na topie, logo poniżej i na środku,
  • przezroczysty nagłówek,
  • inne układy nagłówka można zbudować wg swojej wyobraźni.

Edycja elementów strony takich jak tytuł, szerokość strony, układ nagłówka itp. edytowane są globalnie poprzez opcje szablonu / customizer lub indywidualnie dla każdej strony poprzez panel ustawień strony

OceanWP ma wbudowane 3 standardowe układy bloga:

  • lista,
  • siatka (2,3,4..),
  • duże zdjecie.

Stopka w szablonie, podobnie jak nagłówek, ma możliwość edytowania i samodzielnie ustawienia dowolnego układu. Podobnie jest z widgetami, które można włączyć lub wyłączyć i wybrać dowolną ilość kolumn lub całkowicie.

Portfolio jest dodatkiem płatnym do szablonu, ale uważam, że warto go mieć. Dodatek jest na tyle elastyczny, że można zmienić nazwę wpisów portfolio na np. oferta i traktować wpisy portfolio jako ofertę firmy.

Szablon posiada ograniczoną ilość widgetów darmowych. Jeżeli chcemy mieć możliwość większej i pełniejszej edycji – musimy dokupić widgety dostępne na stronie OceanWP.

…i wiele innych opcji. Szablon jest cały czas rozwijany i aktualizowany !!!

Nasze najnowsze realizacje na OceanWP

It seems we can’t find what you’re looking for.

Close Menu

Pytania, sugestie, współpraca?

Zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy merytorycznie i szybko na wszystkie pytania.

SzablonWP jest specjalną wersją  szablonu WordPress OceanWP przygotowaną przez firmę Trejka. SzablonWP posiada wbudowanego wizualnego buildera stron Elementor oraz cały pakiet atrakcyjnych dodatków. Wszystko to z dożywotnią darmową aktualizacją!