Promocja Themify Builder Pro

Promocja Themify Builder Pro

Minęło dużo czasu, ale z radością ogłaszamy, że Themify Builder Pro jest teraz gotowy do startu! Po niezliczonych godzinach testowania i doskonalenia nie znajdujemy się w fazie beta i wprowadzimy Builder Pro na wolność.

Ten całkowicie nowy produkt to zupełnie nowy konstruktor motywów WordPress, umożliwiający intuicyjne projektowanie własnych motywów, od dosłownie nagłówka po stopkę.

Wejdź i zobacz

Themify Builder Pro działa, umożliwiając zbudowanie kompletnego niestandardowego motywu poprzez tworzenie indywidualnych szablonów dla każdej potrzebnej strony – możesz zacząć od zera lub użyć jednego z wielu wstępnie zaprojektowanych motywów, aby rozpocząć. Twórz szablony postów, stron, niestandardowych typów postów, strony 404, strony wyników wyszukiwania, a nawet szablonów WooCommerce – wszystko bez jednego wiersza kodu. Builder Pro jest jednym z najlepszych wszechstronnych kreatorów motywów WordPress na rynku!

Pro szablony z Themify Builder Pro

Builder Pro korzysta z tego samego systemu motywów co podstawowy WordPress. Motyw Pro zawiera wszystkie powiązane szablony wewnątrz motywu. Dzięki temu możesz łatwiej i szybciej budować motywy dla siebie lub swoich klientów. Oznacza to, że po przełączeniu, zaimportowaniu lub wyeksportowaniu motywu wszystkie powiązane szablony zostaną przeniesione do przodu.

Możesz tworzyć motywy od zera lub importować z naszej wstępnie zaprojektowanej kolekcji. Na początek mamy 3 wstępnie zaprojektowane motywy. Więcej motywów będzie dostępnych w miarę upływu czasu. Aby zobaczyć, co można zbudować w programie Builder Pro, sprawdź poniższe wersje demonstracyjne (niektóre z następujących w toku motywów zostaną wkrótce opublikowane).

Visits: 34
OceanWP - a free Multi-Purpose WordPress theme